Drobečková navigace

Úvod > Brno > Plesy a akce

Plesy a akce

 

 

  

 

 Bílá prodloužená

Slavnostní večer kdy se dívky v dlouhých šatech promění v mladé dámy a pánové v gentlemany proběhne již tradičně v Boby centru – Laser show hall. Studenti zahájí večer úvodní polonézou (v bílém). Zvolí si ze svého středu nejoblíbenější tanečnici a tanečníka. Hlavní cenou pro vítěze je volný vstup do bronzových tanečních a řada dalších hodnotných cen. Dále si zatančí s rodiči. Samozřejmě s živou hudbou a za vlídného dohledu všech blízkých (rodiče, sourozenci, prarodiče...) Přítomni budou také vaši profesoři, kteří vás poznají v jiném prostředí a uvidí vás tak v jiném světle. Celý večer pro vás natočíme a připravíme z něj sestřih na DVD.

       

 

Dagmar_102.jpg

                                                                                          video

 

Vánoční prodloužená

V předvánoční době nás čeká večer plný společenských tanců, her, country tanců, ukázek tanečních stylů, dárků i vstupů s hudbou kterou znáte z diskoték.

Gala ples

Tečkou za tanečními je závěrečný ples, opět s živou hudbou a úvodním předtančením žáků. Večer zdobí vystoupení hostů z různých tanečních oblastí. Gala ples opět proběhne v Boby centru – Zoner show hall.

      

 

hqdefault (1).jpg

                                                                                       video

 

Přihláška do tanečních

Kde tančíme

Fotogalerie

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2